;
nfeelpilates

VİZYONUMUZ

Faaliyet alanlarımız doğrultusunda kaliteden ödün vermeden kalıcı, güvenilir ve gerçekleştirilebilir projeler üreterek öncelikle ülkemizde daha sonra dünya düzeyinde bir kalite standartı oluşturmak en önemli vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımlar ile kaliteden ödün vermeden, müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak wellness sektöründe hizmet verdiği kurumların ve çalışanların hedeflerine ulaşmalarını sağlamak. Dünya standartlarında kalıcı hizmet vermek ve sektöründe geleceğe yönelik iz bırakacak çalışmalar yapmaktır.

Stratejik ve yenilikçi yaklaşımı, hizmet kalitesi, geniş bir sektörel alanda yayılmış uzmanlık ve tecrübe birikimi ile Türkiye’nin wellness ve organizasyon sektöründeki önder firmalarından birisi olmayı hedefleyen NFeel Pilates alanında deneyimli ve uzman kadrosuyla;

Gündelik hayatın yoğun temposu içerisinde bunalan bireyleri; ferah, şık ve eğlenceli bir ortamda sağlıklı ve kaliteli yaşam hedeflerine ulaştıran kişiye özel konsept ve ayrıcalıklı bir spor keyfi sunuyor. Tüm egzersizler güvenli ve bilimsel metodlarla uygulatılması sağlanıyor.

;